Rudovous

reakce na výzvu finančního úřadu kalendářní nebo pDomů

Podobné téma:
reakce na výzvu finančního úřa..
Externí:
mapa katastrálního úřadu
nabídky úřadů práce orlová
hledám práciu městského uřadu ..
vypovězení plné moci pro zastu..
reakce na očkování proti tetanu
Čísla účtů finančních úřadů
jména pracovníků městského úřa..
úleva na dani na dítě pri úřad..
Vedoucí Úřadu vlády ČR
hlašení měst. uřadu velke. bíl..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Forum Výměna ventilátoru topení Forum..

Pro inspiraci:
práce autojeřábem v Uherské Hradiště
Bylinky na Pálení při čůrání u žen
péče o osobu blízkou podmínky stupně z..
návody na skládání z papíru
kdy řezat lískové proutí
olej do automatické převodovky Ford Ga..
Prsní odsávačka mléka Elektrická
jízní řády idos autobusy
Jelly Beans hra
otoky nohou co způsobuje
Recepty Marmeláda z jablek recept
Francisova turbína foto
Krbová kamna s elektrickým ventilátorem
Stojan na mikrofon s ramenem
systémové onemocnění pojivových tkání
Avent dětský jídelní set
co je Čertův dráp recenze
Velmi Pomalu pečená husa pohlreich rec..
zimní básnická jiří žáček básně texty
YouTube kapela Slza

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Kontrolní hlášení: Pokuty bude možné prominout
Nejvyšší pokutu dostane od finančního úřadu ten, kdo závažně ztěžuje nebo maří správu daní např. tím, že dlouhodobě nepodává kontrolní hlášení nebo nereaguje na výzvy s ním spojené.Nejvyšší pokutu dostane od finančního úřadu ten, kdo závažně ztěžuje nebo maří správu daní např. tím, že dlouhodobě nepodává kontrolní hlášení nebo nereaguje na výzvy s ním spojené.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kurzy.cz/zpravy/404714-kontrolni-hlaseni-poku ..

Finanční zpravodaj - Účetní portál
1. Tímto pokynem se stanovují pravidla pro přesun spisů mezi územními pracovišti v rámci jednoho finančního úřadu tak, aby bylo dodrženo ustanovení § 13 odst. 3 zákona č. 456/2011 Sb., o Finanční správě České republiky, ve znění pozdějších...1. Tímto pokynem se stanovují pravidla pro přesun spisů mezi územními pracovišti v rámci jednoho finančního úřadu tak, aby bylo dodrženo ustanovení § 13 odst. 3 zákona č. 456/2011 Sb., o Finanční správě České republiky, ve znění pozdějších...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetniportal.cz/wiki/html?transcript=1;item=5 ..

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Sbírky rozhodnutí
zadavatel – Hlavní město Praha, IČO 00064581, se sídlem Mariánské náměstí 2/2, 110 00 Praha 1,zadavatel – Hlavní město Praha, IČO 00064581, se sídlem Mariánské náměstí 2/2, 110 00 Praha 1,
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uohs.cz/cs/verejne-zakazky/sbirky-rozhodnuti/ ..

Sankce u kontrolního hlášení bude možné prominout — ČT24...
Vláda schválila návrh novely zákona o DPH, který zmírňuje sankce ohledně kontrolního hlášení. Pokuty, které mohou dosáhnout až padesáti tisíc korun, bude nově možné prominout. Firmy kritizovaly sankce s tím, že jsou velmi přísné.Vláda schválila návrh novely zákona o DPH, který zmírňuje sankce ohledně kontrolního hlášení. Pokuty, které mohou dosáhnout až padesáti tisíc korun, bude nově možné prominout. Firmy kritizovaly sankce s tím, že jsou velmi přísné.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/1657120-sankc ..

Kontrolní hlášení - pozdě podáno - BusinessCenter.cz
Dobrý den, stala se mi nemilá věc, před odchodem na dovolenou jsem pouze odeslala platbu DPH na účet fin. úřadu, ale bohužel jsem neodeslala kontrolní hlášení a k dovršení všeho jsem si na to vůbec nevzpoměla až mně došla výzva z FÚ.Dobrý den, stala se mi nemilá věc, před odchodem na dovolenou jsem pouze odeslala platbu DPH na účet fin. úřadu, ale bohužel jsem neodeslala kontrolní hlášení a k dovršení všeho jsem si na to vůbec nevzpoměla až mně došla výzva z FÚ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1432130

Oprava po 14 dnech. Babiš mírní sankce u kontrolního hlášení...
Novela rovněž prodlužuje lhůty pro reakci plátce DPH na výzvu finančního úřad k odstranění pochybností v podaném kontrolním hlášení z pěti kalendářních dnů na pět pracovních dnů.Novela rovněž prodlužuje lhůty pro reakci plátce DPH na výzvu finančního úřad k odstranění pochybností v podaném kontrolním hlášení z pěti kalendářních dnů na pět pracovních dnů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/oprava-po-14-dn ..

Vláda mírní pokuty pro firmy, které berňáku včas nedají...
Vláda po stížnostech firem schválila novelu, kterou otupí novou povinnost kontrolního hlášení pro plátce DPH. Pokuty pro „neposlušné“ firmy, které včas finančnímu úřadu nepodají přehled o transakcích, bude možné promíjet.Vláda po stížnostech firem schválila novelu, kterou otupí novou povinnost kontrolního hlášení pro plátce DPH. Pokuty pro „neposlušné“ firmy, které včas finančnímu úřadu nepodají přehled o transakcích, bude možné promíjet.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/vlada-schvalila-zmi ..

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR | Mise...
Další oblastí je posouzení případného ojedinělého nedodržení lhůty reakce na výzvu (5 pracovních dnů) u dlouhodobě solidních a komunikativních firem.Další oblastí je posouzení případného ojedinělého nedodržení lhůty reakce na výzvu (5 pracovních dnů) u dlouhodobě solidních a komunikativních firem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

amsp.cz/mise-splnena-zmirneni-sankci-u-kontro ..

Od června by se měly zmírnit sankce u kontrolního hlášení DPH...
Pokuta 30 000 korun vznikne automaticky, pokud plátce DPH nepodá následné kontrolní hlášení na základě výzvy finančního úřadu ke změně, doplnění nebo potvrzení údajů.Pokuta 30 000 korun vznikne automaticky, pokud plátce DPH nepodá následné kontrolní hlášení na základě výzvy finančního úřadu ke změně, doplnění nebo potvrzení údajů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

finexpert.e15.cz/od-cervna-by-se-mely-zmirnit ..

Kontrolní hlášení - pozdě podáno - BusinessCenter
Dobrý den, stala se mi nemilá věc, před odchodem na dovolenou jsem pouze odeslala platbu DPH na účet fin. úřadu, ale bohužel jsem neodeslala kontrolní hlášení a k dovršení všeho jsem si na to vůbec nevzpoměla až mně došla výzva z FÚ.Dobrý den, stala se mi nemilá věc, před odchodem na dovolenou jsem pouze odeslala platbu DPH na účet fin. úřadu, ale bohužel jsem neodeslala kontrolní hlášení a k dovršení všeho jsem si na to vůbec nevzpoměla až mně došla výzva z FÚ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

business.center.cz/diskuse/1432130


Pokyny k vyplnění kontrolního hlášení DPH
Kontrolní hlášení vychází především z evidence pro daňové účely, kterou plátce vede v souladu s § 100 a § 100a ZDPH. V souvislosti s režimem přenesení daňové povinnosti - kontrolní hlášení nahrazuje původní samostatné podání výpisu z...Kontrolní hlášení vychází především z evidence pro daňové účely, kterou plátce vede v souladu s § 100 a § 100a ZDPH. V souvislosti s režimem přenesení daňové povinnosti - kontrolní hlášení nahrazuje původní samostatné podání výpisu z...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

financnisprava.cz/assets/cs/prilohy/d-placeni ..

Finanční zpravodaj 10/2017
Tímto je Generálním finančním ředitelstvím též vyjádřena snaha zamezit případným excesivním individuálním rozhodnutím tak, aby byla i při aplikaci předmětné zákonnéTímto je Generálním finančním ředitelstvím též vyjádřena snaha zamezit případným excesivním individuálním rozhodnutím tak, aby byla i při aplikaci předmětné zákonné
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/assets/cs/media/Financni-zpravodaj_20 ..

Aktuality / SwissCentrum software, s.r.o.
Krátké zprávy z oblasti IT a dotačních projektů pro zákazníky a návštěvníky webových stránek firmy SwissCentrum software s.r.o.Krátké zprávy z oblasti IT a dotačních projektů pro zákazníky a návštěvníky webových stránek firmy SwissCentrum software s.r.o.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

swisscentrum.cz/o-spolecnosti/aktuality

Babiš schytal kritiku za pokuty kvůli DPH. Vláda ustoupila a...
Jestliže tak budete například na dvoutýdenní dovolené, zapomenete hlášení podat, nepřečtete si e-mail s výzvou a do pěti dnů tak své pochybení nenapravíte, připravte se na automatickou pokutu 50 tisíc korun.Jestliže tak budete například na dvoutýdenní dovolené, zapomenete hlášení podat, nepřečtete si e-mail s výzvou a do pěti dnů tak své pochybení nenapravíte, připravte se na automatickou pokutu 50 tisíc korun.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/zpravy-politika/367073/babis- ..

Vláda ustoupila firmám, sankce u kontrolního hlášení DPH se...
Novela rovněž prodlužuje lhůty pro reakci plátce DPH na výzvu finančního úřadu k odstranění pochybností v podaném kontrolním hlášení z pěti kalendářních dnů na pět pracovních dnů.Novela rovněž prodlužuje lhůty pro reakci plátce DPH na výzvu finančního úřadu k odstranění pochybností v podaném kontrolním hlášení z pěti kalendářních dnů na pět pracovních dnů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/14243 ..

Aktuality - Účetní portál - účetnictví, mzdy, daně, audit...
Účetní portál - účetnictví, mzdy, daně, audit - informační portál v oblasti účetnictví a daníÚčetní portál - účetnictví, mzdy, daně, audit - informační portál v oblasti účetnictví a daní
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetni-portal.cz/aktuality//vse/0/vlozeno-DES ..

Textová podoba smlouvy - Hlídač státu.
Hlídač státu - veřejná kontrola státních a veřejných institucí. Veřejnoprospěšný projekt. Hlídač smluv a registr smluv. Hlídač Webů.Hlídač státu - veřejná kontrola státních a veřejných institucí. Veřejnoprospěšný projekt. Hlídač smluv a registr smluv. Hlídač Webů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hlidacstatu.cz/TextSmlouvy/6203303?hash=bd9f7 ..

Formuláře | FORM studio | Kastner software
Ušetřete si práci a čas pomocí nejpoužívanějšího programu FORM studio na vyplňování formulářů, tisk a elektronické podání formulářů a zpracování daní.Ušetřete si práci a čas pomocí nejpoužívanějšího programu FORM studio na vyplňování formulářů, tisk a elektronické podání formulářů a zpracování daní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kastnersw.cz/formstudio/formulare.asp

Počet záznamů:18
Reklama:

reakce na výzvu finančního úřadu kalendářní nebo p
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0008:04:09