Rudovous

jaká je doba archivace účetních dokladůDomů

Podobné téma:
Délka archivace účetních dokladů
Úřad práce Hradec Králové otev..
jaká je doba archivace účetníc..
Audio kniha Osudy dobrého vojá..
otevírací doba evidence motoro..
doba hoření hnědouhelné briket..
Sconto Ostrava otevírací doba
celní sklad machnín liberec ot..
Externí:
parkon libice nad cidlinou ote..
dlouhodobá předpověď na únor
penny beroun sídliště prodejní..
česká Pošta Ústí nad Labem glo..
freeport hatě u znojma slevy o..
slatinice včera a dnes lékárna..
Premium Outlet Prague Airport ..
OAZA Kladno otevírací doba
mudr horáková neurologie frenš..
globus zličín praha otevírací ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
skleněné posuvné Dvoukřídlé dveře do i..
maso Mléčná plemena skotu
gastroenterologie nemocnice Opava
Benzínové sekačky s pojezdem Alko
SMS přáníčka k narozeninám texty
Ocelový i Profil cena Ferona
Domácí Zabíjačkový jaternicový prejt
hračkářství Dráčik eshop cz
nosný betonový překlad RZP
přímočará pila aku,
italska volejbalova liga-muži livesport
Krajský úřad pro Pardubický kraj
dámské Peněženky s mysliveckým motivem
Zásnubní prsten bílé zlato s briliantem
ETA vízum na Srí Lanku
Credit GO
pletené dámské svetry s návody na plet..
Chci pracovat na Brno venkově
Chov králíků na masné plemeno a Rozmno..
stylista a Vizážista Praha

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Archivace účetních dokladů - Portál Pohoda
Poté, co uzavřeme účetně i daňově příslušný rok, nás většinou čekají práce spojené s archivací dokladů za minulé období. Jak dlouho musíme dokumenty archivovat například podle zákona o DPH a jak dlouho podle zákona o účetnictví?Poté, co uzavřeme účetně i daňově příslušný rok, nás většinou čekají práce spojené s archivací dokladů za minulé období. Jak dlouho musíme dokumenty archivovat například podle zákona o DPH a jak dlouho podle zákona o účetnictví?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/ucetnic ..

Archivace a skartace účetních dokladů
Zajišťujeme služby archivace, skartace, evidence, skenování a likvidace dokumentů. Poskytujeme poradenství při zakládání, správě nebo likvidace archivů a spisoven. Prodáváme archivní krabice, spony, obaly a pomůcky.Zajišťujeme služby archivace, skartace, evidence, skenování a likvidace dokumentů. Poskytujeme poradenství při zakládání, správě nebo likvidace archivů a spisoven. Prodáváme archivní krabice, spony, obaly a pomůcky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inkam.cz

Archivace účetních dokladů
d) účetní doklady, účtové rozvrhy, účetní knihy (s výjimkou mzdových listů), odpisový plán, seznamy účetních knih, inventurní soupisy – po dobu pěti let následujících po roce, kterého se týkají,d) účetní doklady, účtové rozvrhy, účetní knihy (s výjimkou mzdových listů), odpisový plán, seznamy účetních knih, inventurní soupisy – po dobu pěti let následujících po roce, kterého se týkají,
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vetkom.cz/archivace-ucetnich-dokladu

Archivace účetních doklad | Money
Předposlední fází oběhu účetních dokladů je archivace. Doklady je nutné uschovat (archivovat) a mít je po předem stanovenou dobu po ruce při kontrolách.Předposlední fází oběhu účetních dokladů je archivace. Doklady je nutné uschovat (archivovat) a mít je po předem stanovenou dobu po ruce při kontrolách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/novinky-a-tipy/slovnik/archivace-uce ..

Archivace účetních a mzdových dokladů
účetní závěrka a výroční zpráva po dobu 10 let (počínajících koncem účetního období, kterého se týkají)účetní závěrka a výroční zpráva po dobu 10 let (počínajících koncem účetního období, kterého se týkají)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

matidal.cz/novinky/2019/01/20/archivace-ucetn ..

Archivace dokladů a dokumentů PAGINAPagina.cz
Archivace dokladů od 1kč/den! Svěřte nám své účetní doklady i dokumenty a věnujte se podnikání. Archivace dokladů, třídení, skartace, databáze, doručení.Archivace dokladů od 1kč/den! Svěřte nám své účetní doklady i dokumenty a věnujte se podnikání. Archivace dokladů, třídení, skartace, databáze, doručení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pagina.cz/archivace-dokladu

Archivace účetních dokladů – Notia
Notia | Informační systémy | Vývoj software | Poradenství | Účetní a daňové vzděláváníNotia | Informační systémy | Vývoj software | Poradenství | Účetní a daňové vzdělávání
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

notia.cz/archivace-ucetnich-dokladu

Archivace účetních dokladů a záznamů
Jestliže ale podáte například daňové přiznání nebo vykážete ztrátu, lhůta se vám může prodloužit až o 10 let. Plátci DPH mají tuto desetiletou lhůtu stanovenou automaticky, na veškeré doklady a na evidenci k DPH.Jestliže ale podáte například daňové přiznání nebo vykážete ztrátu, lhůta se vám může prodloužit až o 10 let. Plátci DPH mají tuto desetiletou lhůtu stanovenou automaticky, na veškeré doklady a na evidenci k DPH.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetni-danove-poradenstvi.cz/ucetnictvi/15-ar ..

Archivace účetních dokladů | Altaxo SE
5 let – účetní doklady (zákon o účetnictví tedy stanoví lhůtu delší než daňový řád, který ji stanovuje pro účely daň ové kontroly a je vhodnější archivovat doklady po dobu 5 let), účetní knihy, odpisové plány, inventurní soupisy, účtový...5 let – účetní doklady (zákon o účetnictví tedy stanoví lhůtu delší než daňový řád, který ji stanovuje pro účely daň ové kontroly a je vhodnější archivovat doklady po dobu 5 let), účetní knihy, odpisové plány, inventurní soupisy, účtový...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

altaxo.cz/provoz-firmy/ucetnictvi-a-dane/prak ..

Archivace dokladů | Paradox Blog
Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

webparadox.cz/blog/archivace-dokladu


Doba archivace dokumentů | Archivace dokladů
Každý podnikatelský subjekt je nucen v souvislosti s právními normami České republiky archivovat účetní i daňové doklady a dokumenty po zákonem stanovenouKaždý podnikatelský subjekt je nucen v souvislosti s právními normami České republiky archivovat účetní i daňové doklady a dokumenty po zákonem stanovenou
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inkam.cz/skladovani-firemnich-dokumentu/doba- ..

Digitalizace, archivace a skartace dokladů. | Wertheim
Služba Digitalizace, archivace a skartace dokladů zahrnuje skenování, indexaci, uložení digitalizovaných účetních dokumentů, popř. jejich originálů a skartaci v zákonných lhůtách.Služba Digitalizace, archivace a skartace dokladů zahrnuje skenování, indexaci, uložení digitalizovaných účetních dokumentů, popř. jejich originálů a skartaci v zákonných lhůtách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wertheim.cz/digitalizace-archivace-a-skartace ..

Archivace účetních dokladů | Praha, Hradec Králové, Pardubice
Archivace účetních dokladů se řídí Zákonem o archivnictví a spisové službě. Při jeho nedodržení hrozí účetní jednotce vysoké pokuty.Archivace účetních dokladů se řídí Zákonem o archivnictví a spisové službě. Při jeho nedodržení hrozí účetní jednotce vysoké pokuty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atconsult.cz/archivace-ucetnich-dokladu

Archivace účetních dokladů | Kycira, s.r.o.
Podnikání, to je i zákonná povinnost archivovat důležité dokumenty. Některé stačí uschovat na 5, další na 10 a některé i na 30 let.Právní úprava ohledně stanovení minimální doby uchování různých dokladů je obsažena v několika zákonech.Podnikání, to je i zákonná povinnost archivovat důležité dokumenty. Některé stačí uschovat na 5, další na 10 a některé i na 30 let.Právní úprava ohledně stanovení minimální doby uchování různých dokladů je obsažena v několika zákonech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kycira.cz/archivace-ucetnich-dokladu

archivace účetních dokladů - BusinessCenter.cz
BusinessCenter.cz - Informační server pro podnikáníBusinessCenter.cz - Informační server pro podnikání
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1240585

Archivace a skartace účetních dokladů - Finance.cz
 Poměrně častá otázka podnikatele je – jak dlouho se musí uchovávat účetní doklady. Existuje na to nějaký zákon? Kdy se mohou skartovat? Poměrně častá otázka podnikatele je – jak dlouho se musí uchovávat účetní doklady. Existuje na to nějaký zákon? Kdy se mohou skartovat?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wayback.webarchiv.cz/wayback/20161211104024/h ..

Archivace dokladů - jakpodnikat.cz
Archivovat musíme celou dobu, po kterou nám může být doměřena daň z příjmů. Jsme-li například neplátce DPH, stačí nám archivovat doklady a daňovou evidenci "3+3" , tedy tři roky a tři měsíce od konce dotyčného roku.Archivovat musíme celou dobu, po kterou nám může být doměřena daň z příjmů. Jsme-li například neplátce DPH, stačí nám archivovat doklady a daňovou evidenci "3+3" , tedy tři roky a tři měsíce od konce dotyčného roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jakpodnikat.cz/archivace-dokladu.php

Archivace mzdové agendy | Právní prostor
Každý zaměstnavatel má povinnost dodržovat archivační a skartační lhůty po zákonem stanovenou dobu. Článkem se znovu vracíme k tématu archivace a skartace, tentokrát v mzdovém účetnictví.Každý zaměstnavatel má povinnost dodržovat archivační a skartační lhůty po zákonem stanovenou dobu. Článkem se znovu vracíme k tématu archivace a skartace, tentokrát v mzdovém účetnictví.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravniprostor.cz/clanky/pracovni-pravo/k-arch ..

Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů...
V této kategorii Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů nabízíme, např. pákové pořadače (šanony), spisové desky atd.V této kategorii Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů nabízíme, např. pákové pořadače (šanony), spisové desky atd.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

potreby-kancelarske.eu/organizace-archivace.htm

Fórum - archivace a skartace účetních dokladů po dobu...
Zabývám se otázkou, jak je to s archivací a skartací účetních dokladů podnikatele - fyzické osoby, který se dostal se svým majetkem do konkurzního řízení, je v úpadku.Zabývám se otázkou, jak je to s archivací a skartací účetních dokladů podnikatele - fyzické osoby, který se dostal se svým majetkem do konkurzního řízení, je v úpadku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sagit.cz/info/diskuse-tema.asp?cd=7&typ=r&det ..

Počet záznamů:20
Reklama:

jaká je doba archivace účetních dokladů
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0029:11:42