Rudovous

Délka archivace účetních dokladůDomů

Podobné téma:
Délka archivace účetních dokladů
jaká je doba archivace účetníc..
Červenohorské sedlo délka sjez..
operace příčně ploché nohy, dé..
Externí:
náležitosti příloh k výdajovém..
svaz účetních olomouc školení
zanzibar délka letu
jaká má být délka carvingových..
vtipy o účetních
správná délka sjezdových lyží ..
dokladu o zaplacení vzor
je adresa povinná náležitost ú..
Děti ráje Brno Délka představení
prezidentské volební období dé..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Forum Výměna ventilátoru topení Forum..
bazarová ohrádka pro psa
jarek simek Píseň Narozeninová dárek ..

Pro inspiraci:
Final Fantasy VIII Návody
Komponenty SRAM na Horská kola
Prášky do myčky AKCE
žádost o poskytnutí Kotlíkové dotace F..
Restaurace Za Oponou v Plzn
hovězí mleté maso recepty na topinky
počasí model Aladin
Květiny Pacovská Zbiroh
pouzdro na feedrove pruty
Oldřich Machač
tukas akce renault
Skiareál Olešnice v Orlických horách W..
Převody jednotek Obsah
tipy na Venkovní hry a soutěže pro dět..
Dámská vesta dlouhá
Sušička ovoce Karina ETA
duet Lady Gaga a Bradley Cooper
doprava na z autobusového nádraží na l..
recept na karbanátky z mletého masa s ..
žádost o splátkový kalendář Finanční ú..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Délka archivace účetních dokumentů | epravo.cz
Průvodce na cestě právem. Odborné texty z pera špičkových právníků.Průvodce na cestě právem. Odborné texty z pera špičkových právníků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epravo.cz/top/clanky/delka-archivace-ucetnich ..

Archivace a skartace účetních dokladů
Služba je pochopitelně zpoplatněna, zato ale účetní jednotka nemusí vlastnit prostory, které jsou vhodné pro archivaci účetních dokladů.Služba je pochopitelně zpoplatněna, zato ale účetní jednotka nemusí vlastnit prostory, které jsou vhodné pro archivaci účetních dokladů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inkam.cz

Archivace dokladů | Paradox Blog
Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

webparadox.cz/blog/archivace-dokladu

Archivace účetních dokladů
Komora veterinárních lékařů ČRKomora veterinárních lékařů ČR
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vetkom.cz/archivace-ucetnich-dokladu

Archivace účetních doklad | Money
Předposlední fází oběhu účetních dokladů je archivace. Doklady je nutné uschovat (archivovat) a mít je po předem stanovenou dobu po ruce při kontrolách.Předposlední fází oběhu účetních dokladů je archivace. Doklady je nutné uschovat (archivovat) a mít je po předem stanovenou dobu po ruce při kontrolách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/novinky-a-tipy/slovnik/archivace-uce ..

Archivace účetních dokladů - Finance.cz
Délka, po kterou je třeba uchovávat jednotlivé dokumenty, je odvislá od jejich povahy. V zásadě se ale pohybuje v rozmezí od pěti do deseti let (účetní závěrky, apod.).Délka, po kterou je třeba uchovávat jednotlivé dokumenty, je odvislá od jejich povahy. V zásadě se ale pohybuje v rozmezí od pěti do deseti let (účetní závěrky, apod.).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradna.finance.cz/pravo/68085-archivace-ucet ..

Archivace mzdové agendy | Právní prostor
Každý zaměstnavatel má povinnost dodržovat archivační a skartační lhůty po zákonem stanovenou dobu. Článkem se znovu vracíme k tématu archivace a skartace, tentokrát v mzdovém účetnictví.Každý zaměstnavatel má povinnost dodržovat archivační a skartační lhůty po zákonem stanovenou dobu. Článkem se znovu vracíme k tématu archivace a skartace, tentokrát v mzdovém účetnictví.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravniprostor.cz/clanky/pracovni-pravo/k-arch ..

archivace dokladů - alena101 stránky
Sleduji za Vás veškeré legislativní změny o kterých Vás následně informuji pokud se to týká oblasti Vašeho podnikání. Moji stávající klienti jsou firmy a podnikatelé různých oborů a rozsahu.Sleduji za Vás veškeré legislativní změny o kterých Vás následně informuji pokud se to týká oblasti Vašeho podnikání. Moji stávající klienti jsou firmy a podnikatelé různých oborů a rozsahu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

folprechtova.mypage.cz/rubriky/archivace-dokladu

Archivace daňových a účetních dokladů | Testy profi.cz
Sebevzdělávání v daních, účetnictví, mzdách a pracovním právuSebevzdělávání v daních, účetnictví, mzdách a pracovním právu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

testyprofi.cz/33/archivace-danovych-a-ucetnic ..

Účetní doklady | Numero1 s. r. o.
Délka archivace u jednotlivých účetních záznamů j stanovena v § 31 zákona o účetnictví. Je ovšem třeba dodržovat ještě i další právní normy, které upravují délku archivace, jako je např. zákon o archivnictví, zákon o DPH nebo zákon o...Délka archivace u jednotlivých účetních záznamů j stanovena v § 31 zákona o účetnictví. Je ovšem třeba dodržovat ještě i další právní normy, které upravují délku archivace, jako je např. zákon o archivnictví, zákon o DPH nebo zákon o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

numero1.cz/ucetni-doklady-3


Délky skartačních lhůt | Archivace dokladů
Skartace účetních dokumentů je možná jen v případě, že již uplynula zákonná lhůta, která stanovuje, jak dlouho je nutné skladové veškeré účetní doklady, účetní uzávěrky nebo výroční zprávy společnosti.Skartace účetních dokumentů je možná jen v případě, že již uplynula zákonná lhůta, která stanovuje, jak dlouho je nutné skladové veškeré účetní doklady, účetní uzávěrky nebo výroční zprávy společnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inkam.cz/tag/delky-skartacnich-lhut

Fórum - archivace dokladů - Nakladatelství Sagit, a.s.
Nevíte prosím, zda v loňském roce vyšel právní předpis, který upravuje archivaci dokladů, vím pouze o úpravě délky archvivování účetních dokladů v zákoně o účetnictví, je ještě nějaký speciální předpis, který stanoví, jak dlouho např.Nevíte prosím, zda v loňském roce vyšel právní předpis, který upravuje archivaci dokladů, vím pouze o úpravě délky archvivování účetních dokladů v zákoně o účetnictví, je ještě nějaký speciální předpis, který stanoví, jak dlouho např.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sagit.cz/info/diskuse-tema.asp?cd=7&typ=r&det ..

Jaké povinnosti má účetní jednotka? | Finance.cz
Délka archivace u jednotlivých účetních záznamů je stanovena v § 31 zákona o účetnictví. Je však potřeba dodržovat i další právní normy, které upravují délku archivace (např. zákon o archivnictví (499/2004 Sb.), zákon o DPH nebo zákon o...Délka archivace u jednotlivých účetních záznamů je stanovena v § 31 zákona o účetnictví. Je však potřeba dodržovat i další právní normy, které upravují délku archivace (např. zákon o archivnictví (499/2004 Sb.), zákon o DPH nebo zákon o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.finance.cz/zpravy/finance/241480-jake-p ..

Archivace | otazkyodpovedi.cz
Otázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova ArchivaceOtázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Archivace
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autor.otazkyaodpovedi.cz/cz/otazky/vecny-regi ..

Pravidla archivace a skartační lhůty
Standardní podobou účetních dokladů je pořád ještě jejich písemná forma, tj. účetní doklad provedený rukopisem, psacím strojem, tiskařskými nebo reprografickými technikami anebo tiskovým výstupním zařízením výpočetní techniky, jehož obsah...Standardní podobou účetních dokladů je pořád ještě jejich písemná forma, tj. účetní doklad provedený rukopisem, psacím strojem, tiskařskými nebo reprografickými technikami anebo tiskovým výstupním zařízením výpočetní techniky, jehož obsah...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/dokument/?modul=li&cislo=36514

Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů...
V této kategorii Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů nabízíme, např. pákové pořadače (šanony), spisové desky atd.V této kategorii Organizační a archivační produkty, archivace účetních dokladů nabízíme, např. pákové pořadače (šanony), spisové desky atd.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

potreby-kancelarske.eu/organizace-archivace.h ..

Archivace dokladů podle zákonů | Apogeo
Povinnosti podnikatele nekončí pečlivým vedení účetnictví a řádným podáváním daňových přiznání. Na řadu dále přichází archivace dokladů podle několika zákonů. Ano, čtete správně. Archivaci neřeší jednotně jeden zákon, ale věnuje se jí více...Povinnosti podnikatele nekončí pečlivým vedení účetnictví a řádným podáváním daňových přiznání. Na řadu dále přichází archivace dokladů podle několika zákonů. Ano, čtete správně. Archivaci neřeší jednotně jeden zákon, ale věnuje se jí více...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apogeo.cz/novinky/archivace-dokladu-podle-zak ..

Účetní a daňové doklady v roce 2017 - správný postup při...
Cílem videokurzu je podrobně posluchače seznámit s problematikou vystavování daňových dokladů, jejich účtováním a upozornit na problematická místa, ve kterých se v praxi chybuje.Cílem videokurzu je podrobně posluchače seznámit s problematikou vystavování daňových dokladů, jejich účtováním a upozornit na problematická místa, ve kterých se v praxi chybuje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

integracentrum.cz/videokurzy/ucetni-a-danove- ..

Archivace Dokladů Vztahujících SE K Oblasti Mzdové A Personální...
Vzhledem k tomu, že archivaci těchto dokladů řeší několik zákonů, pokusili jsme se pro Vás udělat ucelený přehled délky archivace a dokladů, které je třeba pro případnou kontrolu archivovat.Vzhledem k tomu, že archivaci těchto dokladů řeší několik zákonů, pokusili jsme se pro Vás udělat ucelený přehled délky archivace a dokladů, které je třeba pro případnou kontrolu archivovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

demonia.cz/cs2010/1110n/3.htm

Digitalizace dokumentů Chrudim • Firmy.cz
Na Firmy.cz najdete 30 firem v kategorii Digitalizace dokumentů v Chrudimi a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Jaroslav Váňa, Systematic, a.s., EXON, s.r.o., ...Na Firmy.cz najdete 30 firem v kategorii Digitalizace dokumentů v Chrudimi a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Jaroslav Váňa, Systematic, a.s., EXON, s.r.o., ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Vse-pro-firmy/Sluzby-pro-firmy/Vse-p ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Délka archivace účetních dokladů
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0013:45:07